TAXI Simona Pardubice
Vaše Taxi NON - STOP 24 hodin, 7 dní v týdnu

* NAŠE AKCE *
Ceník jízdného

TOPlist

TAXI Simona Pardubice - naše služby

Platba platební kartou

Jako jediná Taxi-služba v Pardubicích umožňujeme ve vybraných vozech bezhotovostní platbu. Platbu platební kartou je nutné nahlásit předem na telefonním čísle 800 600 636. Příjímáme tyto platební karty:

Osobní přeprava

Drink servis

Pokud neradi cestujete zdlouhavě hromadnou dopravou za účelem se dostat na Váš večírek nebo prostě posezení s kamarády tak je tu pro Vás naše služby DRINK SERVIS. Náš řidič Vás odveze pohodlně ve Vašem voze zpět z oslavy a neriskujete ztráty bodů i své dobré pověsti v případě komplikace.

Limousine service

VIP limuzína

Náročným zákazníkům poskytujeme možnost přistavení VIP limuzíny - luxusního vozu Mercedes Benz R - class. Smluvní ceny dohodou. Objednávka této služby na tel. čísle +420 603 496 911.

Fakturační jízdy

Tato služba je vítána v případě větších akcí, kde budete chtít Vaše jízdné zahrnout do účetnictví firmy či společnosti. Jako příklad uvádíme školení, rauty, firemní oslavy, večírky a jízdy nad 50 km atp. .

Nákladní přeprava

Potřebujete například přepravit třeba kus nábytku nebo spotřebič, který se Vám již nehodí a nahradíte jej novým výrobkem? Nebo stěhujete se z malého bytu? Obraťte se na nás a my Vám ochotně výjdeme vstříc službou nákladní přeprava

.

Expresní kurýrní služba

Přepravujeme kusové zásilky v rámci České republiky i do zahraničí